ruijie สวิทช์WIFI รุ่น RJI-RG-ES208GC
฿0.00
Highlight Features
- 5-Port gigabit cloud managed switch with 4 PoE+ ports
- Cost-Effective Smart Cloud Managed Switches
- IP Camera Recognition, Unique Value for CCTV Network
- Automatic Loop Prevention Ensures Service Continuity
- Lifetime management on Ruijie Cloud at anytime anywhere
รายละเอียดสินค้า
| Brand / Model | |
| Brand | Ruijie Reyee |
| Model | RJI-RG-ES208GC |
| Interface | |
| Port Type | 8 × 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports |
| Auto Negotiation | Supported |
| Auto MDI/MDIX | Supported |
| Performance | |
| Switching Capacity | 16 Gbps |
| Packet Forwarding Rate | 11.9 Mpps |
| MAC Address Table | 4K |
| Jumbo Frame | 9 KB |
| Switching Feature | |
| Switching Layer | Layer 2 |
| Transmission Mode | Store and Forward |
| Flow Control | IEEE 802.3x Flow Control |
| Indicator | |
| LED Indicator | Power, Link/Act |
| General | |
| Power Supply | DC 12V / 1A |
| Dimensions | 124 × 72 × 23 mm |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Installation | Desktop |





Reviews
There are no reviews yet.